Back To Top
Bolu Dağı'nda yol kenarına atılan valizin içinden ceset çıktı

Bolu Dağı'nda yol kenarına atılan valizin içinden ceset çıktı

 - Son Güncelleme: 10.02.2019 Pazar 13:37
Bolu Dağı\'nda yol kenarına atılan valizin içinden ceset çıktı
- A +

Bolu Dağı'nda yol kenarında sabah saatlerinde hurdacılar bir valiz buldu. Hurdacıların bulduğu valizden poşet içinde ceset çıktı. Bolu Dağı'nın D-100 Karayolu geçişinde hurdacılar yol kenarına atılan valizi açtıklarında poşete konulmuş cesedi görüp, şok yaşadı. Jandarma olay yerinde inceleme yaparken, başka bir yerde öldürülen kişinin valizle yol kenarına atıldığı ihtimali üzerinde duruldu.İşte konun detayları...

Bolu Dağında yol kenarında bulun valizden torbaya konulmuş ceset çıktı. Hurdacıların bulduğu içinde ceset olan valiz jandarma tarafından incelemeye alındı. Bugün, Bolu Dağı'nın D-100 Karayolu Bakacak mevkiinde yol kenarında atılan çöplere bakan hurdacılar, gördükleri valizi açtıklarında poşetin içinde çürümüş ceset gördü. Şok yaşayan hurdacılar hemen durumu jandarmaya haber verdi. Jandarma ekipleri olay yerinde incelemede bulunurken, cesedin üzerinde atlet ve pantolon olduğu görüldü. Öldürülen kişinin valize konulduktan sonra Bolu Dağı'nda uçurum gibi olan alana atıldığı ihtimali üzerinde duruldu. Cumhuriyet Savcısına haber verilirken, olay yerinde incelemeler devam ediyor.

Olayın şokunu yaşayan hurdacılar, jandarmaya bilgi verdi. Yapılacak incelemenin ardından öldürülen kişinin cinsiyeti ve nasıl öldürüldüğü belirlenecek. 


 


 


DÜZCE / DHA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN