Back To Top
Canlı yayına kızını aramak için katıldı, korkunç gerçek ortaya çıktı

Canlı yayına kızını aramak için katıldı, korkunç gerçek ortaya çıktı

 - Son Güncelleme: 24.09.2019 Salı 12:13
Canlı yayına kızını aramak için katıldı, korkunç gerçek ortaya çıktı
- A +

Esra Erol'un programına başvurarak engelli kızının kaçırıldığını ileri süren Nail Kurt'un, kızını yaşlı erkeklerle para karşılığında birlikte olmaya zorladığı ortaya çıktı.

65 yaşındaki Nail Kurt, Esra Erol’un programına başvurarak yüzde 50 engelli olan 23 yaşındaki kızının kaçırıldığını iddia etti. 2015 yılında açtığı dava ile kızı Ceylan’ın kısıtlanması talebinde bulunarak vasisi olan Nail Kurt'un canlı yayına çıktığı ilk gün ihbarlar değerlendirildi.

İHBAR TELEFONLARI YAĞDI

Bugünkü yayında ise yüzlerce ihbar alan Esra Erol'un programına İzmir’in Kemalpaşa ilçesi, Manisa’nın Turgutlu ilçesi ve Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinden sayısız telefon geldi.

19-09/24/1.jpg

Yayına bağlanan kişiler, baba Nail Kurt’un engelli olan kızı Ceylan'ı yıllardır yaşlı erkeklerle tanıştırdığını ve onlarla birlikte olmaya zorladığını iddia etti.

POLİS CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALDI

65 yaşındaki Hulusi Boncuk isimli şahıs, kızı yaşında olan Ceylan ile bir dönem birlikte olduğunu ve bunun karşılığında baba Nail Kurt’a 10 bin lira para verdiğini itiraf etti. Esra Erol’da programını ihbar kabul eden emniyet yetkilileri hemen harekete geçerek, baba Nail Kurt’u kızını para karşılığı sattığı iddiasıyla canlı yayında gözaltına aldı. Gergin anların yaşandığı stüdyoda babanın gözaltına alınmasıyla beraber stüdyoda bulunan yüzlerce seyirci Esra Erol’u ayakta alkışladı.

İSTANBUL/İHA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN