Back To Top
Ceyhan Belediyesi'nden temizlik hamlesi

Ceyhan Belediyesi'nden temizlik hamlesi

 - Son Güncelleme: 10.01.2020 Cuma 17:13
Ceyhan Belediyesi\'nden temizlik hamlesi
- A +

Ceyhan Belediyesi ilçe merkezinde ve civar mahallelerde başlattığı detaylı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Adana mahallelerinde kapsamlı bir temizlik çalışması başlatan Ceyhan Belediyesi, yaptığı detaylı temizlik çalışmasında çöp konteynerleri ilaçlandı, kaldırım kenarlarında çıkan otlar temizlendi.

Haftanın 7 günü 24 saat süren hummalı bir çalışma yürüten Ceyhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Mercimek, Birkent, Irmaklı, Cihanbekirli, Sarımazı ve Aydınlar Mahallerinde detaylı temizlik yaptı.

20-01/10/ceyhan-temizlik-1.jpeg

EKİPLER ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

İlçenin daha temiz olması için ekiplerin gece gündüz demeden çalıştığını belirten Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, "İlçemizin daha temiz olması için ekiplerimiz aralıksız bir şekilde, tüm cadde ve sokakları temizliyor. Bölgemizde etkisini gösteren yağışlardan sonra Mercimek, Birkent, Irmaklı, Cihanbekirli, Sarımazı ve Aydınlarda sürdürdüğümüz temizlik tüm mahallelerimizde devam edecek" ifadelerini kullandı.

20-01/10/ceyhan-temizlik2.jpeg

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN