Back To Top
CHP Kütahya İl Başkanı Makbul Sarı istifa etti

CHP Kütahya İl Başkanı Makbul Sarı istifa etti

 - Son Güncelleme: 14.05.2019 Salı 15:49
CHP Kütahya İl Başkanı Makbul Sarı istifa etti
- A +

CHP Kütahya İl Başkanı Makbul Sarı, 24 Haziran seçimlerinden bu yana şahsına saldırılar olduğunu söyleyerek istifa ettiğini açıkladı.

CHP Kütahya İl Başkanı Sarı, istifa ettiğini duyurduğu açıklamada, 24 Haziran seçimleri sonrasında sosyal medya hesaplarından şahsına ve il yönetimini hedef alan yıpratıcı saldırılar propagandalar yapıldığını ifade etti. Sarı, ''Gelinen bu noktada göreve devam etmemin kendime, aileme ve partime zarar vereceği düşüncesiyle görevimden il yönetim kurulu toplantısında yol arkadaşlarıma teşekkür ederek istifa ettim'' dedi.

19-05/14/makbul-sari-1557837245.jpg

MAKAMLAR GEÇİCİDİR

Makamların gelip geçici olduğunu dile getiren Makbul Sarı, "Kütahya'da Cumhuriyet Halk Partisi'nin çeşitli kademelerinde mahalle, ilçe, il delegeliği, il yönetimlerinde il sekreteri, il başkanlığı görevlerinde bulundum. Halen kurultay delegesiyim. Benim için CHP bir davadır. Bizim partimiz CHP bir dava partisidir. Bizim için makamlar, mevkiler muhakkak olabilir ama hepsinin sonu vardır. Biz makamlardan, koltuklardan bir şeyler almak için değil bir şeyler vermeye talip olanlarız. Mühim olan davamızın uğrunda memleketimize, partimize, partililerimize, yurttaşlarımıza, özellikle gelecek kuşaklara hizmet edebilmek bizim asli vazifemizdir" ifadelerini kullandı.

CHP Kütahya İl Başkanlığı'na önümüzdeki günlerde yeni bir atama gerçekleştirileceği belirtildi.

 

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN