Back To Top
CHP'li Atakum Belediyesi, borçlarını ödemek için 27 arsayı satışa çıkardı

CHP'li Atakum Belediyesi, borçlarını ödemek için 27 arsayı satışa çıkardı

 - Son Güncelleme: 12.11.2019 Salı 13:00
CHP\'li Atakum Belediyesi, borçlarını ödemek için 27 arsayı satışa çıkardı
- A +

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi, 32 milyon 374 bin liralık borcunu ödeyebilmek için 27 arsasını satışa çıkardı. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci "Bizden önceki yönetim ne var ne yok satmış. Bizim elimizdekiler ise son kalanlar. Yapabiliyorsak borcumuzu ödeyeceğiz ve bu arada kamunun malını değerlendireceğiz" açıklaması yaptı.

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi, 32 milyon 374 bin liralık borcunu ödeyebilmek için 27 arsasını satışa çıkarma kararı aldı.

Sözcü'nün haberine göre, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, belediyenin 32 milyon 374 bin liralık borcunu ödeyebilmek için 27 arsasını satışa çıkarma kararı aldığını söyledi.

Arsaların bir kısmının satılacağını bir kısmında anlaşma olursa borca karşılık verileceğine belirten Deveci, şöyle konuştu: "Bizden önceki yönetim ne var ne yok satmış. Bizim elimizdekiler ise son kalanlar. Bunların çok fazla bir ekonomik değeri yok, zaten bir bölümünün satılabilirliği de yok. Belediyenin esnafa borcu var. Ödeme yapamıyoruz ve bazı esnafların buna benzer talepleri var. Yapabiliyorsak borcumuzu ödeyeceğiz ve bu arada kamunun malını değerlendireceğiz."

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN