Back To Top
Çocuklar için ödüllü kampanya:
Haydi çocuklar camiye

Çocuklar için ödüllü kampanya:
Haydi çocuklar camiye

 - Son Güncelleme: 10.01.2019 Perşembe 16:00
Çocuklar için ödüllü kampanya: 
Haydi çocuklar camiye
- A +

Çocukların, yarıyıl tatilini verimli geçirmeleri için Server Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği tarafından 'Haydi Çocuklar Camiye' kampanyası düzenlendi. Çocuklara camide cemaatle namaz kılmayı sevdirmek amacıyla düzenlenen kampanyada dereceye giren çocuklara hediyeler verilecek.

2018-2019 eğitim- öğretim yılı ilk döneminin tamamlanmasına günler kala çocukların, yarıyıl tatilini verimli geçirmesi için Server Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği tarafından ‘Haydi Çocuklar Camiye’ kampanyası düzenlendi.

19-01/10/cami-1.jpg

Çocuklara camide cemaatle namaz kılmayı sevdirmek ve bu alışkanlığı hayat tarzı haline getirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen kampanya kapsamındaki yarışmada dereceye giren çocuklara hediyeler verilecek.

Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği yöneticileri , “Namazını camide kıl, puanları topla, ödülünü kap” sloganlı, ‘Haydi Çocuklar Camiye’ projesi ile 81 ilde 2 bin 500 camide 50 bin çocuğa ulaşılmasının hedeflendiğini kaydetti.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN