Back To Top
Davutoğlu'ndan Salda Gölü ve Kaz Dağları açıklaması: Tüm tarafların görüşü alınmalıdır

Davutoğlu'ndan Salda Gölü ve Kaz Dağları açıklaması: Tüm tarafların görüşü alınmalıdır

 - Son Güncelleme: 03.08.2019 Cumartesi 20:08
Davutoğlu\'ndan Salda Gölü ve Kaz Dağları açıklaması: Tüm tarafların görüşü alınmalıdır
- A +

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kaz Dağları ve Salda Gölü'nde yapılması planlanan çalışmalara tepki gösterdi. Davutoğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ''Salda Gölü ve Kaz Dağları başta olmak üzere cennet vatanımızın her köşesinin korunması için tüm tarafların görüşü alınmalıdır'' ifadelerini kullandı.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Kaz Dağları ve Salda Gölü'nde yapılması planlanan çalışmalara sosyal medyadan tepki gösterdi.

'TÜM TARAFLARIN GÖRÜŞÜ ALINMALIDIR'

Ahmet Davutoğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Çevre, tek taraflı icraatlarla adım atılacak en son konudur. Yaşadığımız doğa herkesin ortak mülkiyetidir ve ilgili politikalarda mümkün olan en geniş katılımla strateji belirlenmesi bir zorunluluktur.

Salda Gölü ve Kaz Dağları başta olmak üzere cennet vatanımızın her köşesinin korunması için tüm tarafların görüşü alınmalıdır. Çevre konusunda verilen sözlere toplumun güvenmemesi üzerinde ise sorumluluk sahiplerinin dikkatle düşünmesi gerek'' ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN