Back To Top
Edremit Belediyesi veterinerlik sosyal medyada

Edremit Belediyesi veterinerlik sosyal medyada

 - Son Güncelleme: 07.02.2020 Cuma 18:47
Edremit Belediyesi veterinerlik sosyal medyada
- A +

Edremit Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, sokaktaki canlar için kendi sosyal medya hesabını kurdu. 'Edremit Bld Veterinerlik' adıyla kurulan Facebook hesabı üzerinden sokak hayvanlarının sahiplendirilmesi yapılacak.

Balıkesir'de Edremit Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü kurduğu  Facebook sayfası üzerinden doğadaki canların sahiplendirilmesinin yanı sıra hayvan kayıp ilanları ve müdürlüğün faaliyetlerine ilişkin birçok duyuruyu hayvan severlerle  paylaşacak.

Edremit Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Berna Şellavcı, “Yaptığımız tüm çalışmaların şeffaf ve hayvan severlerle iş birliği içinde  yapmaya özen gösteriyoruz. Oluşturduğumuz sosyal medya ağının hayvan severlerle aramızda  etkili bir iletişim ağı oluşturarak çalışmalara olumlu katkı sağlamasını hedefliyoruz. Bu ağ, iş birliğimizi güçlendirecek ve sokaktaki canlara daha iyi hizmet vermemizi sağlayacak bir platform olacak. Tüm hayvan severleri sayfamızı takip etmeye ve bu iş birliğine ortak olmaya davet ediyoruz” dedi.

20-02/07/edremit-veterinerlik1.JPG

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN