Back To Top
Ege Denizi'nde 3.6 büyüklüğünde deprem-Son dakika depremler

Ege Denizi'nde 3.6 büyüklüğünde deprem-Son dakika depremler

 - Son Güncelleme: 16.03.2019 Cumartesi 09:39
Ege Denizi\'nde 3.6 büyüklüğünde deprem-Son dakika depremler
- A +

Ege'de 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi'ne göre, saat 06.44'te merkez üssü Ege Denizi olan 3.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gece saatlerinde de Ege Denizi açıklarında 4.3 büyüklüğünde deprem yaşanmıştı.

Ege'de 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi'ne göre, saat 06.44'te merkez üssü Ege Denizi olan 3.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

EGE'DE 4.3 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Ege Denizi açıklarında 4.3 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, EgeDenizi açıklarında 4.3 büyüklüğünde sarsıntı kaydedilmişti. Depremin, saat 00.54'te ve 7 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirlenmişti.

Depremin olduğu noktaya en yakın yerleşim yerinin, 28.74 kilometre uzaklıktaki Çanakkale'nin Bozcaada ilçesi olduğu belirtilmişti.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN