Back To Top
Ekrem İmamoğlu’ndan ‘tatil’ yanıtı: Demek ki hiç çalışmamışlar

Ekrem İmamoğlu’ndan ‘tatil’ yanıtı: Demek ki hiç çalışmamışlar

 - Son Güncelleme: 25.08.2019 Pazar 21:47
Ekrem İmamoğlu’ndan ‘tatil’ yanıtı: Demek ki hiç çalışmamışlar
- A +

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kendisini "tatil" eleştirilerine yanıt verdi. İmamoğlu, "Tatil çok konuşuluyor bu aralar biliyorsunuz. Birincisi, birisi demiş ki, 'Ben, hayatımda hiç tatile çıkmadım", demek ki hiç çalışmamışsın" dedi.

Yenikapı'daki Avrasya Gösteri Merkezi'nde, CHP il, ilçe, kadın ve gençlik kolları yöneticileriyle bir araya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu , 'tatil' eleştirilerine yanıt verdi. 

İmamoğlu şu ifadeleri kullandı: “Tatil denince… Tatil çok konuşuluyor bu aralar biliyorsunuz. Şimdi, tabi insanların alışmadığı birkaç şeyi söyleyeceğim burada. Birincisi, birisi demiş ki, ‘Ben, hayatımda hiç tatile çıkmadım.' Şu olduğunda da çıkmadım, bu olduğunda da çıkmadım! Profesyonel hayatta böyle birine şöyle bir söz söylenir: ‘Demek ki hiç çalışmamışsın!' Sonuçta her insanın makul ve mantıklı tatile ihtiyacı vardır.

Ben tatil de yapmadım açıkçası. Yani yaptığım tatil sayılmaz. 2-3 gün doğal bir eş ve baba mesuliyeti ile başladı. Çocuklarımı görmeye gittim. Ve tekrar işimizin başında olduk. Elbet tatil konusu konuşulacak. Yarın yetinmeyecekler gözünün üstünde kaşın var diyecekler, hafif şöyle sağa şöyle baktı sola şöyle baktı diyecekler de diyecekler. Çok önemli değil. Bu denli takip edilmek güzel bir şey. Şöyle güzel bir şey; biz, işimizin ne kadar ciddi bir iş olduğunun, ne kadar önemli bir işe sahip olduğumuzun farkındayız. Öncelikle bunun altını çizelim. Ama, bizi bu yönüyle takip eden insanların da bizde bir açık bulmaya çalışmaları… Ama farkında değiller ki, Ekrem İmamoğlu'nun özgüveninde asla bir kibir yok. Onun arkasında 10 yıldır yetiştiği sapasağlam Cumhuriyet Halk Partisi örgütü var.”

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN