Back To Top
Fenomen dizi Çukur'da inanılmaz hata: Sosyal medyada yorum yağdı

Fenomen dizi Çukur'da inanılmaz hata: Sosyal medyada yorum yağdı

 - Son Güncelleme: 28.02.2018 Çarşamba 19:29
Fenomen dizi Çukur\'da inanılmaz hata: Sosyal medyada yorum yağdı
- A +

Show Tv ekranlarının ve pazartesi günlerinin fenomen dizisi olan Çukur'un 26 Şubat günü yayınlanan bölümünde yapılan bir hata 'yok artık' dedirtti. Hatayı anında fark eden izleyiciler ise sosyal medyadan yapımcılara yorum yağdırdı.

Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan dizi Çukur'un, 26 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümünde yapılan bir hata sosyal medyada alay konusu oldu.

Alay konusu olan sahne Vartolu Saadettin'in adamı olan Medet'in, Yamaç Koçovalı'yı vuracakken abisi Selim Koçovalı'nın Yamaç'ı iterek öne geçmesi ve sırtından vurulması ile başlıyor.

Daha sonra sırtından vurulan Selim Koçovalı, hastaneye götürülüyor ve ameliyata alınıyor. İşte hata da izleyicinin tam o anda karşısına çıkıyor. Sırtından vurulan Selim Koçovalı, tıp kurallarına aykırı olacak şekilde sırtüstü şekilde ve göğsünden ameliyat ediliyor. 

Bu hatayı fark eden izleyiciler ise sosyal medyadan  yorum yağdırarak alay etmeye başladı. 

İŞTE O SAHNE

Yükleniyor...

İşte o paylaşımlardan bazıları:

18-02/28/screenshot_1.png

18-02/28/screenshot_2.png

18-02/28/screenshot_3.png

 

 

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN