Back To Top
Gazeteci Yavuz Selim Demirağ saldırıya uğradı | Yavuz Selim Demirağ kimdir?

Gazeteci Yavuz Selim Demirağ saldırıya uğradı | Yavuz Selim Demirağ kimdir?

Gazeteci Yavuz Selim Demirağ saldırıya uğradı | Yavuz Selim Demirağ kimdir?
- A +

Yeniçağ Gazetesi yazarı ve Türkiyem TV program yapımcısı Yavuz Selim Demirağ kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı. Evinin önünde yaklaşık 7 kişilik grubun saldırısına uğrayan Demirağ'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Türkiyem TV program yapımcısı ve Yeniçağ Gazetesi yazarı Yavuz Selim Demirağ kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı. GATA'daki tetkikleri devam eden Demirağ'ın bilincinin açık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi. 

Gazeteci Demirağ'ın kızından alınan bilgiye göre 7 kişi beyzbol sopalarıyla evinin önünde içeri girerken saldırdı. 

MURAT AĞIREL DUYURDU

Yeniçağ gazetesi yazarlarından Murat Ağırel de Yavuz Selim Demirağ'a yapılan saldırıyla ilgili Twitter hesabından şu bilgileri paylaştı: 

"Bugün Türkiyem TV’de beraber program yaptık Yavuz Selim Demirağ ile birlikte.Program çıkışı evine bıraktım.Sahte plakalı doblo markalı araç ile bizi takip etmişler .Sonrasında ben vedalaşıp ayrıldıktan 2-3 dakika sonra Yavuz ağabeye saldırmış alçaklar."

19-05/11/tiv.png

 YAVUZ SELİM DEMİRAĞ KİMDİR, NERELİDİR?

Gazeteci, yazar Yavuz Selim Demirağ Kuleli Askeri Lisesinden mezun olmuş ardından Kara Harp Okulu’na girmiştir. Kısa süre sonra okuldan atılmış, yaşamına gazeteci olarak sürdürmeye karar vermiştir.

Günümüzde Yeniçağ Gazetesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Demirağ, yaşantısını Ankara Yenimahalle’de sürdürmektedir. Aslen baba tarafından Kayseri Talas İlçesi nüfusundandır.

Bugüne kadar Dijital Terör, Teğmen Çelebi, Darbe ve İnfaz ile İmamların Öcü & Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Cemaat Yapılanması isimli kitaplara imzasını atmıştır.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN