Back To Top
Geleceğin Starı 2. bölüm: büyük ödül yarışı | Star TV Geleceğin Starı 1. bölüm izle

Geleceğin Starı 2. bölüm: büyük ödül yarışı | Star TV Geleceğin Starı 1. bölüm izle

 - Son Güncelleme: 12.07.2018 Perşembe 21:25
Geleceğin Starı 2. bölüm: büyük ödül yarışı | Star TV Geleceğin Starı 1. bölüm izle
- A +

Geleceğin Starı 2. bölüm fragmanında oyuncuların büyük ödül için yarıştıkları görülüyor. Geleceğin Starı 2. bölüm izleyicileri bekleyen tüm gelişmeleri haberimizde takip edebilirsiniz. Star TV'nin yeni yarışma programı Geleceğin Starı 1. bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

Geleceğin Starı 2. bölüm tanıtım fragmanında oyuncuların büyük ödül için yarışmaları dikkat çekiyor.  Geleceğin Starı 2. bölüm 12 Temmuz perşembe akşamı ekranlara gelidi. Jüri üyesleri  Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak'tan oluşan yarışma izleyicilerin dikkatini çekti.  Star TV yeni yarışması ile reyting yarışında geçen hafta beklenen ilgiyi görmüştü. Geleceğin Starı 1. bölüm izleyemeyenler için izleme linki haberimizin devamında. Geleceğin Starı yarışmasında 10 hafta boyunca 4 takımdan oluşan 16 star adayı yarışacak. Yarışmanın konseptinde her perşembe 2 aday ekranlara veda edecek. İşte Geleveğin starı 2. bölüm izleme linki ve tanıtım fragmanları...

GELECEĞİN STARI YARIŞMASINDA KİMLER ELENDİ?

Geleceğin Starı bir zamanlar favori olan Türkiye'nin Yıldızları yarışmasını andırıyor. Türkiye'nin Yıldızları  Beren SAAT gibi isimleri star yapmıştı. Programın sunucusu Müjde Uzman. Jüri üyeleri ise Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak. 4'er kişilik 4 takımdan oluşan ekiplerin eğitmenleri Ferit Aktuğ, Bülent Emrah Parlak, Gülhan Tekin ve Beste Bereket.

18-07/06/gelecegin-stari-1-bolum.jpg

GELECEĞİN STARI 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

GELECEĞİN STARI 1 BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yarışmanın ilk bölümünde en çok dikkat çeken star adayları Beste Bereket'in ekibindeki İrem, Bülent Emrah Parlak'ın ekibindeki Gürberk, Gülhan Tekin'in ekibindeki Oktay ve Ferit Aktuğ'un ekibindeki Yiğit Selçuk'tu. Özellikle Oktay, Nurgül Yeşilçay'ın dikkatini çekmeyi başardı. Ekipler iki skeçlerini de sergiledikten sonra, sıra eleme adaylarını belirlemeye geldi. Beste Bereket, Melis'i, Bülent Emrah Parlak, İpek'i, Ferit Aktuğ, Yiğit'i ve Gülhan Tekin de Dilara'yı eleme adayları olarak belirledi. Gülhan Tekin ve Ferit Aktuğ bana göre stratejik davranarak eleme adayı belirledi çünkü iki eğitmenin ekibinden çıkan eleme adayları, jürinin beğenisini kazanmıştı.

18-07/06/gelecegin-stari.jpg

GELECEĞİN STARI İLK BÖLÜMDE ELENEN İSİMLER

Eleme adayları jürinin karşısına çıktı ve elenecek iki kişi jüri tarafından belirlendi. Geleceğin Starı programında elenen ilk yarışmacılar Beste Bereket'in ekibindeki Melis ve Bülent Emrah Parlak'ın ekibindeki İpek oldu.

Elenen iki ismin yerine önümüzdeki hafta yeni iki kişi gelecek.

18-07/12/yigit-kalkavan.jpg

GELECEĞİN STARI YARIŞMACISI YİĞİT KALKAVAN KİMDİR? 

Yiğit Kalkavan 24 yaşında, İstanbul’dan katılıyor.

Yiğit Kalkavan Instagram: kalkavanyigit

GELECEĞİN STARI GEÇMİŞ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

GELECEĞİN STARI REYTİNGLERDE NE YAPTI? 

Geleceğin Starı programının ilk bölümü ile dikkatleri çekmeyi başardı mı? Star TV yarışması ilk bölümü AB reytingde yedinci, ABC1 reytingde on ikinci ve totalde on sekizinci oldu. Reyting sonuçlarına göre izleyici Geleceğin Starı'na yeterli ilgiyi göstermemiş görünüyor.

 

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN