Back To Top
Güngören Belediye Başkan Yardımcısı İpekçi'nin meclis üyeliği iptal edildi

Güngören Belediye Başkan Yardımcısı İpekçi'nin meclis üyeliği iptal edildi

 - Son Güncelleme: 07.12.2019 Cumartesi 15:29
Güngören Belediye Başkan Yardımcısı İpekçi\'nin meclis üyeliği iptal edildi
- A +

Belediye çalışanına 'kendisini görünce ayağa kalkmadığı' gerekçesiyle verdiği utanç verici cezanın ardından istifaya zorlanan Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi'nin meclis üyeliği de iptal edildi.

Önünden geçtiği sırada kendisine selam vermediği gerekçesiyle belediye çalışanına tuvalet kapısının önünde oturma ve her geçene selam verme cezası veren Güngören Belediye Başkanı Veysel İpekçi'nin tepkiler sonrası istifası istenmişti.

MAKAM ODASI KİLİTLENDİ

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in, "istifa eden şahsın belediye meclis üyeliğine devam etmesini de uygun görmüyoruz" ifadesi üzerine Veysel İpekçi'nin belediye meclis üyeliğine son verildi. Makam odasına ise kilit vuruldu.

KİBİR BUDALASI

Metiner,  Veysel İpekçi'nin görevine son verildiğini belirterek, "O kibir budalası başkan yardımcısını görevden alan yerel yönetimlerden sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi duyarlılığından dolayı tebrik ediyorum" mesajını paylaştı.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN