Back To Top
İBB TV canlı izle | Ekrem İmamoğlu İBB Meclisi toplantısı nasıl izlenir?

İBB TV canlı izle | Ekrem İmamoğlu İBB Meclisi toplantısı nasıl izlenir?

 - Son Güncelleme: 09.09.2019 Pazartesi 11:02
İBB TV canlı izle | Ekrem İmamoğlu İBB Meclisi toplantısı nasıl izlenir?
- A +

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra İBB Meclis toplantılarını canlı yayınlayan ve yüzbinlerce vatandaşın bu anları canlı olarak takip etmesini sağlayan Başkan Ekrem İmamoğlu, Meclise verilen aranın ardından yeniden İBB TV ekranlarından toplantıları canlı olarak yayınlıyor…

Şahsi sosyal medya hesaplarından İBB toplantılarını canlı olarak tüm vatandaşlara izleten Başkan İmamoğlu, verilen aranın ardından bu geleneğini devam ettiriyor. İBB TV canlı olarak bu toplantıları yayınlıyor. Peki Ekrem İmamoğlu’nun İBB Meclis toplantısı nasıl izlenir? İşte detaylar…

İBB MECLİSİ TOPLANTISI YİNE CANLI YAYINLANIYOR

Başkan Ekrem İmamoğlu’nun inisiyatifiyle Nisan ayından itibaren canlı yayınlanmaya başlayan İBB Meclisi toplantılarında aynı uygulama sürüyor. Pazartesi günü başlayan Eylül ayı birleşimleri, uydu ve sosyal medya üzerinden canlı olarak veriliyor. İBB Meclisi’nin verilen tatilin ardından ilk buluşması olan Temmuz ayı toplantıları 9 Eylül Pazartesi günü başladı. Saraçhane belediye binasındaki meclis salonunda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yönetiminde gerçekleştirilen bu ilk birleşim, saat 10:30’da başladı.

Geçen aylarda canlı yayına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, Başkan Ekrem İmamoğlu’nun ve İBB’nin soysal medya hesapları üzerinden ya da internet üzerinden yayın yapan İBB TV’den toplantıyı canlı olarak izleyebiliyor.

CANAN KAFTANCIOĞLU KONUŞMALARI

İBB Meclis Toplantısında bu birleşmede Canan Kaftancıoğlu’na verilen ceza damga vururken, İYİ Parti heyeti adına konuşan sözcü, verilen cezanın hukuksuz olduğunu savundu.

19-09/09/hqq-2090_780_x_345.jpg

İBB TV NEDİR?

2011'de kurulan Medya AŞ, İstanbul’un değişik bölümlerinde yer alan ekranlarında her gün, finanstan yol ve hava durumuna, kültür-sanattan spora, eğitimden çevre ve sağlık programlarına kadar birçok içerik ve formatlarda yayınlar yapıyor. Dünyanın ilk kent televizyonu olma özelliğini taşıyan Medya AŞ, haber, bilgi ve enformasyon akışının dijital ekranlarda sunumu hâricinde radyoları vesilesiyle de İstanbullulara ulaştırıyor. İBB TV sayfasını ve yayın akışını aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

İBB TV CANLI YAYINI İÇİN TIKLAYIN

BASIN İÇİN CANLI YAYIN FREKANSI

11633V
3333
3/4

Ekrem İmamoğlu'nun 23 Haziran seçimlerini yaklaşık 800 bin oyla kazanmasının ardından yaptığı o konuşma şöyle:

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN