Back To Top
İmamoğlu, İstiklal Caddesi'nde öldürülen İTÜ'lü Halit Ayar'ın ailesiyle bir araya geldi

İmamoğlu, İstiklal Caddesi'nde öldürülen İTÜ'lü Halit Ayar'ın ailesiyle bir araya geldi

 - Son Güncelleme: 08.10.2019 Salı 12:39
Yükleniyor...
- A +

İTÜ mezunu Halit Ayar'ın, İstiklal Caddesi'nde öldürülmesinin üzerinden 1 ay geçti. Ayar'ın ailesi bugün İstiklal Caddesi'nde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüştü.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) mezunu 23 yaşındaki Halit Ayar, İstiklal Caddesi'nde uğradığı bıçaklı saldırıda hayatını kaybetmişti. Halit Ayar'ın ailesi bugün İstiklal Caddesi'ndeydi.

İMAMOĞLU DA ORADAYDI

Aileye İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,  Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de destek verdi.

Cinayeti unutturmak istemeyen acılı aile, Tünel Durağı'nda çocuklarını andı. Ekrem İmamoğlu da Halit Ayar'ın ailesine taziye dileklerini iletti.

'ACILARIMIZ TEKRAR TAZELENDİ'

Halit Ayar'ın babası Mehmet Ayar, "Olay yerine geldik. Acılarımız tekrar tazelendi. Adalet yerini bulsun istiyoruz" dedi. Anne Hanife Ayar ise, "Acımız gün geçtikçe katlanıyor. Olayın yaşandığı yere baktığımız zaman böyle bir ortamda nasıl bu olay olur? Benim aklım almıyor" diye konuştu. Ayar'ın kız kardeşi Melike Ayar ise açıklama yapmak istemedi.

İSTANBUL/DHA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN