Back To Top
İmamoğlu'ndan Bir Kanal İstanbul tepkisi daha: Maliyeti 16 milyar lira olan 8 köprü yapılacak

İmamoğlu'ndan Bir Kanal İstanbul tepkisi daha: Maliyeti 16 milyar lira olan 8 köprü yapılacak

 - Son Güncelleme: 09.01.2020 Perşembe 16:44
İmamoğlu\'ndan Bir Kanal İstanbul tepkisi daha: Maliyeti 16 milyar lira olan 8 köprü yapılacak
- A +

İktidar ile muhalefet arasında düelloya dönüşen Kanal İstanbul Projesi ile ilgili İBB Başkanı İmamoğlu yeni bir paylaşım yaptı. 'Ya Kanal Ya İstanbul' başlığı ile daha önce de basın toplantısı düzenleyen İmamoğlu, Kanal İstanbul'un üzerine 8 köprünü yapılacağını, maliyetinin ise 15.5 milyar lira olduğunu söyledi.

Kanal İstanbul Projesi ile ilgili Twitter hesabından paylaşım yapan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu "Kanal İstanbul üzerine maliyeti 15.5 milyar lira olan 8 tane köprü yapılması planlanıyor" ifadesini kullandı. 

Yükleniyor...

'Ya Kanal Ya İstanbul' başlığı ile daha önce de basın toplantısı düzenleyen İmamoğlu, Kanal İstanbul'un üzerine 8 köprünü yapılacağını, köprünün maliyetinin ise 15.5 milyar lira olduğunu söyledi.

20-01/09/01.jpg

Twitter paylaşım yapan İmamoğlu şu ifadeleri kullandı: "Kanal İstanbul üzerine maliyeti 15.5 milyar lira olan 8 tane köprü yapılması planlanıyor. Bu köprüler için İBB'ye düşen maliyet ile Mahmutbey-Esenyurt-Beylikdüzü metrosu yapılabiliyor. #YaKanalYaİstanbul."

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN