Back To Top
İmamoğlu'ndan Kasımpaşa Kulübü'ne ziyaret

İmamoğlu'ndan Kasımpaşa Kulübü'ne ziyaret

 - Son Güncelleme: 23.10.2019 Çarşamba 14:55
İmamoğlu\'ndan Kasımpaşa Kulübü\'ne ziyaret
- A +

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, Kasımpaşa Kulübü'nü ziyaret etti. Ziyaretin İmamoğlu'na, sırtında adının yazdığı 34 numaralı Kasımpaşa forması hediye edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kasımpaşa Kulübü'nü ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, kulübün Kemerburgaz Tesisleri'ne giden İmamoğlu'nun Kasımpaşa Kulübü Başkanı Turgay Ciner'den de bilgi aldığı ifade edildi.

Tesisleri de gezen İmamoğlu'na ziyarette İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, İBB Başkan Danışmanı ve Sözcüsü Murat Ongun ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş'in eşlik ettiği aktarıldı.

19-10/23/imamoglu.jpg

"KULÜPLERİMİZİ GEZİYORUZ"

Ziyaret sırasında açıklama yapan İmamoğlu'nun "Kulüplerimizi geziyoruz. Çok güzel bir tesisiniz var. Değerli bir tesis olmuş. Elinize sağlık. Sportif açıdan da istikrarlı da bir takım oldu. O da güzel bir şey. İşin içinde siz olunca ekonomisi de iyidir diye düşünüyorum." dediği belirtildi.

Turgay Ciner'in tesisi överek, İmamoğlu'na "Biraz standart üstü. Pek benzeri yok Türkiye'de de yurt dışında da. Gelen takımlar burada kamp yapmak istiyorlar. Biz de hepsini misafir ediyoruz. Ekonomik açıdan da diğer takımlar gibi değiliz tabii." cevabını verdiği ifade edildi.

19-10/23/ana-manset-2-1571830526.jpg

34 NUMARALI FORMA HEDİYE EDİLDİ

İmamoğlu'nun tesisteki kapalı spor salonunun zeminini çok beğendiği ve benzer uygulamanın İBB tesislerinde de yapılması yönünde ekibine talimat verdiği kaydedildi.

Ziyaretin sonunda Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz'ün İmamoğlu’na, sırtında adının yazdığı 34 numaralı Kasımpaşa forması hediye ettiği aktarıldı.

İSTANBUL/AA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN