Back To Top
İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav giriş belgesi alma! | 16-17 Şubat AUZEF sınavı

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav giriş belgesi alma! | 16-17 Şubat AUZEF sınavı

 - Son Güncelleme: 11.02.2019 Pazartesi 18:04
İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav giriş belgesi alma! | 16-17 Şubat AUZEF sınavı
- A +

İstanbul Üniversitesi 16 Şubat ve 17 Şubat 2019 AUZEF sınav giriş belgelerini yayınladı. Telafi / bütünleme sınavına girecek adaylar sinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifresiyle AUZEF sınav giriş belgelerini alabilir. AUZEF bütünleme sınavı ve işlemlerle ilgili detayları sizler için derledik.

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav giriş belgeleri alma ve diğer işlemler ile AUZEF sınav takvimi, sınavların ne zaman yapılacağı gibi detayları sizler için derledi.

AUZEF güz dönemi sınavlarının sonuncusu 16-17 Şubat'ta yapılacak. İstanbul Üniversitesi de AUZEF telefi sınavları giriş belgelerini eşime açmış bulunuyor. Aşağıdaki linke tıklayarak sınav giriş belgesini şifre ve kullanıcı adını girerek alabilirsiniz.

AUZEF 16-17 ŞUBAT SINAV GİRİŞ BELGESİNİN ÇIKTISINI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

18-04/16/auzef.jpg

AUZEF NEDİR?

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır. AUZEF öğrencileri, İstanbul Üniversitesinde örgün öğretimde okuyan öğrencilerin yararlandığı bütün imkânlardan faydalanabilmektedir.

2016-2017 güz dönemi Ara sınav, Bitirme ve Telafi sınavları Türkiye genelinde belirlenen Sınav merkezlerinde gerçekleştirilecektir. Açık öğretim programına kayıtlı öğrenciler sınava gireceği haftada bulunan bütün sınav merkezlerin tercih edebilir. Aşağıda belirtilen uzaktan eğitim programlarına kayıtlı öğrencilerin (ADANA, ANTALYA, ANKARA, DİYABAKIR, İSTANBUL(AVRUPA), İSTANBUL(ANADOLU), İZMİR, SAMSUN, VAN) olmak üzere 9 Sınav merkezi içerisinden tercih yapabileceklerdir.

AUZEF SINAV TAKVİMİ

19-02/11/screenshot_1.jpg

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN