Back To Top
İşte en güzel Cuma mesajları! Yeni Resimli Cuma mesajları

İşte en güzel Cuma mesajları! Yeni Resimli Cuma mesajları

 - Son Güncelleme: 29.11.2019 Cuma 17:26
İşte en güzel Cuma mesajları! Yeni Resimli Cuma mesajları
- A +

Cuma mesajları her hafta olduğu gibi bu haftanın da en çok aranan konularından biri oldu. Dostlarımızın, arkadaşlarımızın, sevdiklerimizin ve tüm İslam aleminin Cuma gününü kutlamak için söylenebilecek en güzel mübarek cuma günü sözleri ve mesajlarını sizin için hazırladık.

En güzel cuma mesajlarını sevdiklerinize sosyal medya hesaplarınız üzerinden, WhatsApp ve kısa mesaj ile gönderebilirsiniz.

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun.Allah’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Dostsuz dünya olmaz imiş, dost duasız kalmaz imiş, dostun duasını alanın sırtı yere gelmez imiş. Duanızda bulunabilmek ümidiyle hayırlı cumalar.

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (SAV) şefaatı üzerinize olsun.

Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfundan nasibinizi arayın. Allah’ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz (CUMA SURESİ 9-17)

Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. “Hayırlı nurlu cumalar”

Elçiler umutlarına bekçi, Allah kalbine ziyaretçi olsun. Yüreğin cennet gibi güzel, cennet senin gibi güzel yüreklilerle dolsun. Hayırlı Cumalar olsun…

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı Cumalar…

Cuma günü duaların kabul edildiği zaman hakkında bilginiz var mı? O vakit, imamın minbere oturduğu andan namazın kılındığı zamana kadar olan süre içindedir. Dualarınız kabul olsun… Hayırlı Cumalar…

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

18-11/23/cuma-mesajlari-6.jpg
18-11/23/cuma-mesajlari-5.jpg

18-11/23/cuma-mesajlari-4.jpg

18-11/23/cuma-mesaji-3.jpg

18-11/23/cuma-mesaji-2.jpg

18-11/23/cuma-mesaji.jpg

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN