Back To Top
İYİ Parti lideri Akşener, kazanılan 23 belediyeyi ziyaret edecek

İYİ Parti lideri Akşener, kazanılan 23 belediyeyi ziyaret edecek

 - Son Güncelleme: 10.10.2019 Perşembe 09:35
İYİ Parti lideri Akşener, kazanılan 23 belediyeyi ziyaret edecek
- A +

İYİ Parti lideri Meral Akşener, 31 Mart 2019’da yapılan yerel seçim sonucunda kazanılan ilçe ve belde toplam 23 belediyeyi ziyaret edecek. Akşener, ziyaretlerinde 'işsizliğe ve hukukun üstünlüğüne' vurgu yapacak.

Edinilen bilgiye göre; ziyaret ettiği 23 belediyede başkanlarla birlikte halka seslenecek olan Akşener, esnaf ziyareti de yapacak.

İlk ziyaret, 16 Ekim’de Muş’a gerçekleştirilecek. Muş’un İYİ Partili Kırköy, Sarıpınar ve Yeşilova’yı ziyaret edecek olan Akşener, 'Üretime dayalı bir Türkiye' hedefiyle hazırlanan İYİ Parti’nin projelerini halka anlatacak. 

'İŞSİZLİK VE HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ' VURGUSU

Milliyet'in haberine göre Akşener, ziyaretlerinde 'işsizliğe ve hukukun üstünlüğüne' de vurgu yapacak. İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Prof. Dr. Metin Ergun, "Sayın Genel Başkan belediye başkanlarıyla baş başa görüşecek, ihtiyaçlarını soracak. Belediye başkanlarıyla birlikte halk buluşması gerçekleştirilecek. Güçlü bir Türkiye vizyonumuz var. Bunun için plan ve projelerimiz bulunuyor. Üreten bir temel projemiz" açıklamasını yaptı.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN