Back To Top
İzmir'deki göçük faciasında bir kişinin cesedi çıkarıldı

İzmir'deki göçük faciasında bir kişinin cesedi çıkarıldı

İzmir\'deki göçük faciasında bir kişinin cesedi çıkarıldı
- A +

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından metro vagonları için yaptırılan yer altı park alanının inşaatındaki göçükte enkaz altından kalan iki bekçiden birinin cesedi bu sabah ulaşıldı. Ekipler, cesedi bulunduğu yerden çıkarmaya çalışıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından, metro vagonları için yapılan yer altı park alanının inşaatındaki göçükte kalan bekçilerden birinin cesedine ulaşıldı.

Konak ilçesi Halkapınar Spor Salonu önünde yapımı devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait metro vagonu yer altı park alanı inşaatında geçen gün meydana gelen göçükte kalan 2 kişiyi arama çalışmaları devam ediyor.

AFAD, itfaiye ve AKS ekiplerinin bölgede yaptıkları çalışmalar kapsamında bugün bir kişinin cesedine ulaşıldı. Ekipler, cesedi bulunduğu yerden çıkarmaya çalışıyor.

Metro vagonu yer altı park alanı inşaatında 13 Mart'ta sabah vardiyasına gelen görevliler, 2 bekçinin olmaması ve bölgede göçük yaşanması üzerine durumu yetkililere bildirmiş, göçük altında kaldıkları tespit edilen bekçiler için kurtarma çalışması başlatılmıştı.

İZMİR/AA

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN