Kadınların fotoğrafını çeken şüpheliye meydan dayağı

Kadıköy’de seyir halindeki otobüsün içerisinde kadın yolcuların fotoğraflarını çektiği iddia edilen kişi, diğer yolcular tarafından darp edildi. Yolcular tarafından tokatlanan taciz şüphelisinin cep telefonuna el konulurken, otobüste yaşanan gerginlik kameralara an be an yansıdı.

Olay, dün saat 17.40 sıralarında Kadıköy Göztepe mevkiinde meydana geldi. Yenidoğan-Kadıköy seferini yapan 19EK hat numaralı otobüs içerisinde yolcuların fotoğrafını çektiği iddia edilen bir kişi, yolcuların sert tepkisi ile karşılaştı.

Otobüsteki yolcular tarafından tutulan şüpheli, bu duruma direnince art arda tokat yedi. Bağırarak yolcunun elinden kurtulmaya çalışan şüphelinin cep telefonu, başka bir yolcu tarafından alındı.

"HAK EDİYOR, VURSUN BIRAK"

Direnmeye devam eden şüpheliyi tutan bir yolcu, "Kurbanlık koyun gibi patlatırım bir tane sana, sus dilini kopartacağım senin" şeklinde sözlerin ardından tokat atmaya devam etti. Bu sırada kadın yolculardan biri, "Yeter artık vurma" derken, başka kadın ise "Hak ediyor, vursun bırak" şeklinde ifadeler kullandı. Otobüste yaşanan gerginlik, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.