Back To Top
Kalbinden bıçakladı, kader ve ecel dedi

Kalbinden bıçakladı, kader ve ecel dedi

Kalbinden bıçakladı, kader ve ecel dedi
- A +

Erzurum'da arkadaşını kalbinden bıçaklayarak öldüren zanlı, mahkemedeki ifadesinde "Kader mi, ecel mi diyelim? Benim de hayatım bitti, ben de cezaevine gireceğim şimdi" dedi.

Erzurum'un merkez Yakutiye ilçesindeki Cumhuriyet Caddesi'nde, 21 Mayıs'ta meydana gelen olayda, daha önce bıçaklama olayı nedeniyle mahkemelik olan İbrahim Hakkı Turgut (23) ile Zafer Çınar (24) yolda karşılaşınca kavga çıktı. Kavga sırasında iki genç, birbirlerine bıçak çekti.

KALBİNDEN BIÇAKLADI

Zafer Çınar, İbrahim Hakkı Turgut'u kalbinden bıçakladı. Çağırılan ambulansla hastaneye kaldırılan İbrahim Hakkı Turgut, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Kavga sırasında kendisi de elinden hafif yaralanan Zafer Çınar gözaltına alındı.

MAHKEMECE TUTUKLANDI

DHA'da yer alan habere göre Turgut, Aziziye ilçesine bağlı Süngeriş köyünde toprağa verilirken, Zafer Çınar, 'kasten adam öldürme' suçundan tutuklanarak cezaevine kondu.

İbrahim Hakkı Turgut'un bıçak darbesi nedeniyle kalp damarının parçalandığı, doktorların onu yaşatmak için bacağından aldığı damarla onarmaya çalıştıkları ortaya çıktı. 34 ünite kan verilen Turgut'u yaşatmak için doktorların yoğun mücadele verdiği, ancak tüm çabaların yetersiz kaldığı belirtildi.

"BENİM DE HAYATIM BİTTİ"

Zafer Çınar'ın daha önce İbrahim Hakkı Turgut tarafından bıçaklandığı, ancak konunun yargıya taşınmadığı belirtildi. Zafer Çınar'ın bir yıl önce İbrahim Hakkı Turgut'un ağabeyini yaraladığı, olay günü de 3'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılamanın devam ettiği belirlendi. İfadesinde, duruşma sonrası cadde ortasında karşılaştıklarını söyleyen Zafer Çınar, "Kader mi, ecel mi diyelim? Benim de hayatım bitti, ben de cezaevine gireceğim şimdi" dedi.

ERZURUM / DHA

 

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN