Back To Top
Kardeş Çocukları 8. bölüm izle: Ümran Cemal karşı karşıya |17 Mart puhutv full kesintisiz izle

Kardeş Çocukları 8. bölüm izle: Ümran Cemal karşı karşıya |17 Mart puhutv full kesintisiz izle

 - Son Güncelleme: 17.03.2019 Pazar 14:53
Kardeş Çocukları 8. bölüm izle: Ümran Cemal karşı karşıya |17 Mart puhutv full kesintisiz izle
- A +

Kardeş Çocukları 8. bölüm izleyicilerini şok edecek gelişme. Ümran Cemal'in yaşadığını öğreniyor. 17 Mart pazar günü Star Tv ekranlarında Kardeş Çocukları yayınlanacak. Kardeş Çocukları yeni bölüm izleyicilerini yeni bölümde aksiyon dolu sahneler bekliyor. Kardeş Çocukları dizisini televizyon karşısında izleme olanağı bulamayan vatandaşlar puhutv'den yada haberimizdeki full kesintisiz izleme linkinden Kardeş Çocukları 8. bölüm izleme olanağına sahipler. Kardeş Çocukları yeni bölümde Ümran'ın korktuğu başına geliyor ve Cemal ile yüz yüze geliyor. Ümran, Kevser'i sıkıştırıp Umay'ın neler karıştırdığını soruyor. Ümran, Yıldırım'ı Kevser konusunda uyarıyor. Cemal, Umay'a Yıldırım'ın Ümran'ın yanında ne işi olduğunu soruyor. İşte Kardeş Çocukları 8. bölüm özeti ve Kardeş Çocukları yeni bölüm izle linki...

Kardeş Çocukları 8. bölüm izleyicileri Ümran ve Cemal karşı karşıya geliyor. Kardeş Çocukları yeni bölüm izleyicileri Ümran, Kevser'i sıkıştırıp Umay'ın neler karıştırdığını soruyor. Ümran, Yıldırım'ı Kevser konusunda uyarıyor. Cemal, Umay'a Yıldırım'ın Ümran'ın yanında ne işi olduğunu soruyor. Kardeş Çocukları dizisini evlerinde televizyon karşısnda izleme olanağı bulamayan vatandaşlar haberimizdeki puhutv full kesintisiz izleme linkine tıklayarak dizi yayınlandığı andan itibaren kesintisiz izleyebilir. Yeni bölümü merakla beklenen Kardeş Çocukları'nda bu akşam aksiyon ve entrika dolu sahneler dikkat çekiyor. Kardeş Çocukları 8. bölüm 17 Mart puhutv full kesintisiz izleme linki ve Kardeş Çocukları yeni bölüm tüm detaylar  haberimizde...

KARDEŞ ÇOCUKLARU 8. BÖLÜM  FRAGMANI

Star TV'de yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanın da yayınlanmasıyla izleyiciler yeni bölüm ipuçlarını öğrendi. Kardeş Çocukları 8. bölüm 17 Mart akşamı ekranlarda olacak. 

KARDEŞ ÇOCUKLARI FUL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

KARDEŞ ÇOCUKLAR SON BÖLÜM ÖZETİ…

Hayat, Volkan ve Hayal dışarı çıkıyorlar. Hayat alkolü fazla kaçırıyor ve Volkan onu toparlamaya çalışarak eve götürüyor. Aynı gece Yıldırım da annesi ile Umay'ların evine gidiyor. Umay arabadan sarhoş şekilde iniyor. Ümran kızının o halini görünce o da eve koşuyor. Hayat kapıdan girer girmez sarhoşluğu yüzünden herkes tarafından fark ediliyor. Hayat'düşman kardeşler nerede' diyerek içeri giriyor. Bu sırada Ümran arkasından gelerek kızına engel olmak istiyor. Umay durumu kurtarmak için yapabileceği bir şey olmadığı için çaresizlik içinde Hayat'ı izliyor. Yere düşen Hayat, emekleyerek Yıldırım'ın önüne kadar geliyor. Kedi taklidi yapan Hayat, annesine kediyi aradığını söylüyor. Yıldırım'ın önünde duran Hayat aradığı kara kediyi bulduğunu söylüyor. Herkesin şaşkın bakışları arasında Yıldırım'a kara kedi diyen Hayat odasına götürülüyor.

ÜMRAN UMAY'I TEHDİT EDİYOR

Hayat, Ümran'a isyan ederek hayattaki tüm hatalarının sebebi olduğunu söylüyor. Ağlayarak annesine olan öfkesini kusan Hayat, Ümran'I mahvediyor. Ümran kızını Umay'ın doldurduğunu düşünüyor ve Umay ile konuşarak ‘eğer kızımı bile isteye bana düşman ettiysen kork benden' diyor.

ÜMRAN, CEMAL İLE İLGİLİ GERÇEKLERİN PEŞİNDE

Cemal, kardeşini kullanarak tehlikeli bir oyun oynuyor. Hayat'ın karşısına çıkmaktan da korkmayan Cemal, Ümran'ın gerçeklerin peşine düşmesine sebep oluyor. Ümran, kocasının mezarının açılmasını talep ediyor.

VOLKAN İLE HAYAT ARASINDA GERGİNLİK

Hayat ve geçmişi bir de Yıldırım'dan dinleyen Volkan, Umay yüzünden bir kez daha karşı karşıya geliyor. Ancak bu karşı karşıya gelişler onları birbirlerine çekmeye de devam ediyor. Volkan, Hayat'ın onu kıskandığını anlayarak Hayat'a daha da yakınlaşıyor.

UMAY CEMAL'İ YOK ETMEYE KARARLI

Yıldırım ve Umay ise hiç beklemedikleri bir sınav veriyorlar. Umay, Cemal'I bir iğne ile yok etmeye karar veriyor. Durumun farkında varan Yıldırım hemen harekete geçiyor.

HAYAT HERKESİ DAĞITIYOR

Volkan, Yıldırım'ı yolcu ederken neden Hayat'ın ona kara kedi dediğini bildiğini söylüyor. Ayrıca ‘neden o iki kadının yanı başındasın' diyerek de durumu anlamaya çalışıyor. Herkes gittikten sonra Reşat, Umay'a hesap sorarak ‘o kız ne ima etti'diyor. Hayat'ın sözleri Yıldırım'ı geçmişle ilgili ağır bir yüzleşmeye sürüklüyor. Umay daha durumu atlamamışken ikinci şoku Reşat'ın sözü ile yaşıyor. Reşat, Umay'a bu evliliğin bittiğini söylüyor. Reşat, Umay'ın Yıldırım'la ilgili bir şeyler sakladığından emin.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN