Back To Top
Kastamonu'da 3 katlı konak yandı

Kastamonu'da 3 katlı konak yandı

 - Son Güncelleme: 15.09.2019 Pazar 11:58
Kastamonu\'da 3 katlı konak yandı
- A +

Kastamonu'da Niyaz Yaylacıoğlu'na ait 3 katlı konağın çatı katında yangın çıktı, yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından alevler çevredeki binalara sıçramadan kontrol altına alındı. Yangında konağın çatısı ve 3'üncü katı büyük zarar gördü.

Kastamonu'da Candaroğulları Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde bulunan Niyaz Yaylacıoğlu'na ait 3 katlı konağın çatı katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Yangını fark eden Yaylacıoğlu ailesi, konağı boşaltırken durumu itfaiyeye bildirdi.

19-09/15/basliksiz-1-1568523505.jpg

Kastamonu Belediyesi itfaiye ekipleri ve Orman Bölge Müdürlüğü arazözleri yangına müdahale etti. Yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından çevredeki binalara sıçramadan kontrol altına alınan yangını soğutma çalışmaları devam ediyor. 

19-09/15/basliksiz-1-1568523520.jpg

Yangında, konağın çatısı ve 3. katı büyük zarar görürken, hemen yanındaki Sosyal Güvenlik Kurumu Kastamonu İl Müdürlüğü personeli ise alevlerin kendi binalarına sıçramaması için büyük çaba harcadı.

KASTAMONU/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN