Back To Top
Kayıp dağcının eşinden yürek yakan sözler: Yalvarıyorum, aramaktan vazgeçmeyin

Kayıp dağcının eşinden yürek yakan sözler: Yalvarıyorum, aramaktan vazgeçmeyin

 - Son Güncelleme: 12.12.2019 Perşembe 15:36
Kayıp dağcının eşinden yürek yakan sözler: Yalvarıyorum, aramaktan vazgeçmeyin
- A +

Bursa Uludağ'da 1 Aralık günü kaybolan 2 dağcıyı arama çalışmalarında henüz bir sonuç alınamadı. Dağcılardan Mert Alpaslan'ın eşinin ''Aramaktan vazgeçmeyin ne olur, yalvarıyorum'' paylaşımı yürek dağladı.

1 Aralık'ta Uludağ'da zirveye tırmanmak için yürüyüşe çıkan ve bir daha haber alınamayan Efe Sarp (37) ve Mert Alpaslan'ı (31) arama çalışmaları 11'inci gününe girdi. Kayıp dağcılardan Efe Sarp'a ait kırmızı mont, yeşil bere ve 2 adet kayak batonunun bulunmasının ardından çalışmalar son 4 gündür eşyaların bulunduğu bölgede sürdürülüyordu.

Ayrıca kayıp iki dağcıyı bulabilmek için 40 kişilik özel bir ekipte Uludağ'daki arama faaliyetlerinde görevlendirildi.

EŞİNDEN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Kayıp dağcılardan Mert Alparslan'ın eşi Burcu Alparslan'ın bu sabah Twitter hesabından yaptığı paylaşım ise yürekleri dağladı.

Endişeli bekleyişin 11. gününde sessizliğini bozan Burcu Alparslan, şu tweetleri paylaştı:

"Sevgilimi aramaktan vazgeçmeyin ne olur. Vazgeçmeyin ne olur, azaltmayın çalışmaları yalvarıyorum. Yetkililere yalvarıyorum. Yaşıyor o, bırakmayın ne olur."

"Benim kocam aşkım yaşıyor biliyorum. Herkese teşekkür etmek için dönecek. Ne olur ümidinizi kesmeyin, ne olur bırakmayın onu orada ne olur."

BURSA/İHA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN