Kılıçdaroğlu Gezi tutuklusu Tayfun Kahraman'ın kızının doğum gününde: En büyük hediyemiz, onu babasına kavuşturmak

Kılıçdaroğlu Gezi tutuklusu Tayfun Kahraman'ın kızının doğum gününde: En büyük hediyemiz, onu babasına kavuşturmak

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "15 Temmuz darbe girişimi" ile "Gezi Parkı olayları"na ilişkin iddialar kapsamında yargılandıkları davada tutuklanan Tayfun Kahraman ve Mine Özerden'in aileleri ile bir araya geldi. Ziyarete ilişkin konuşan CHP lideri, "Bugün Gezi rehini Tayfun Bey’in güzel kızı Vera’nın doğum günü, hep birlikte kutladık. ... " dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "15 Temmuz darbe girişimi" ile "Gezi Parkı olayları"na ilişkin iddialar kapsamında yargılandıkları davada verilen hapis cezaları sonrası tutuklanan bazı sanıkların ailelerini ziyaret etti.

İstanbul'da düzenlenen programda, dava kapsamında tutuklanan bazı sanıkların aileleriyle buluşan Kılıçdaroğlu, cezaevinde bulunan sanıklar Tayfun Kahraman'ın kızı Vera Kahraman, Mine Özerden'in annesi Halide Özerden ve Çiğdem Mater'in doğum gününü kutladı.

Ziyaretlere dair sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunan CHP lideri şunları söyledi:

“Bugün Gezi rehini Tayfun Bey’in güzel kızı Vera’nın doğum günü, hep birlikte kutladık. En büyük hediyemiz, onu babasına kavuşturmak... En kısa zamanda olacak inşallah. Bu vesileyle bir başka rehin olan Çiğdem Mater’in ve sevgili Halide Özerden’in de doğum gününü kutluyorum.”

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN