Back To Top
Kılıçdaroğlu: Planlanan bir saldırıydı, güvenlik önlemleri yetersizdi

Kılıçdaroğlu: Planlanan bir saldırıydı, güvenlik önlemleri yetersizdi

 - Son Güncelleme: 22.04.2019 Pazartesi 15:44
Kılıçdaroğlu: Planlanan bir saldırıydı, güvenlik önlemleri yetersizdi
- A +

CHP Genel Merkezi'nde, gazetecilerin sorularını cevaplayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, kendine yönelik çirkin saldırı için "Planlanan bir saldırıydı, güvenlik önlemleri yetersizdi" ifadelerini kullandı.

CHP Genel Merkezi'nde, gazetecilerin sorularını cevaplayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, dün uğradığı çirkin saldırı için "Protesto kabul edilebilir ama bu saldırı farklı. Güvenlik önlemi yetersizdi" dedi.

Kılıçdaroğlu kısaca şunları söyledi: "Hoş olmadı, planlanan bir saldırıydı. Protesto kabul edilebilir ama bu saldırı farklı. Güvenlik önlemi yetersizdi. Evdekiler 'Evimiz yakılır mı' korkusu yaşadı. Nazik davrandılar, çay demlediler. İçemedim çıkmam gerekti. 

Amacın CHP'yi sokağa dökmek olduğunu düşünüyorum. Eve Emniyet Genel Müdürü geldi. Kamuflaj ile çıkartalım dediler kabul etmedim. Nasıl geldim ise öyle çıkacağım dedim.

Akar'a sormak lazım ifadelerini. O atmosferde mi söyledi ne demek istedi. Sağduyulu davranmak lazım."

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN