Back To Top
Kilis sınırında şiddetli patlama

Kilis sınırında şiddetli patlama

 - Son Güncelleme: 12.02.2019 Salı 18:47
Yükleniyor...
- A +

Kilis'in Elbeyli ilçesindeki Çobanbey Gümrük Kapısı'nın Suriye tarafında patlama meydana geldi. Olayda 3 yaralının olduğu bildirildi.

Kilis Valisi Recep Soytürk, Çobanbey Gümrük Kapısı yakınlarındaki olay ile ilgili yaptığı açıklamada, saldırının Türkiye'ye değil Özgür Suriye Ordusu mensuplarına yönelik olduğunu belirtti.

VALİ SOYTÜRK'TEN AÇIKLAMA

Kilis Valisi Recep Soytürk, Çobanbey Gümrük Kapısı yakınlarındaki patlama ile ilgili yaptığı açıklamada, saldırının Türkiye’ye değil Özgür Suriye Ordusu mensuplarına yönelik olduğunu belirtti.
Kilis Valisi Recep Soytürk, Çobanbey Gümrük Kapısı’nın Sıriye tarafında meydana gelen patlama ile ilgili açıklama yaptı. Vali Soytürk, "Saldırı Türkiye’ye yönelik değil, Özgür Suriye Ordusu’na yönelik. Sınır kapısına 10 kilometrelik bölgede El Bab yolunda meydana geldi. 3 kişi yaralandı, yaralılar Türkiye tarafındaki çeşitli hastanelere yönlendirildi" dedi.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN