Back To Top
Komandolardan 'Barış Pınarı' mesajı: Bizi hiç düşünmeyin, moralimiz çok yüksek

Komandolardan 'Barış Pınarı' mesajı: Bizi hiç düşünmeyin, moralimiz çok yüksek

 - Son Güncelleme: 12.10.2019 Cumartesi 13:56
Komandolardan \'Barış Pınarı\' mesajı: Bizi hiç düşünmeyin, moralimiz çok yüksek
- A +

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'na katılan komandoların mesajlarının yer aldığı video görüntülerini paylaştı. Mesajda Türk halkına seslenen komandolar "Devletimizin imkanları, milletimizin duası ile moral motivasyonumuz çok yüksek" ifadelerini kullandı.

Milli Savunma Bakanlığı, Twitter hesabından, "Barış Pınarı harekatına katılan kahraman komandolarımızdan asil milletimize mesaj var."  ifadeleriyle yaptığı paylaşımda, harekata katılan Mehmetçik'lerin, Türk Milleti ile anne ve babalarına gönderdikleri mesajların görüntülerini yayımladı. 

Yükleniyor...

Görüntülerde bir komando "Ölürsem şehit, kalırsam gazi anlayışıyla tüm terörist unsurlarını bölgeden temizleyeceğiz. Buradan aileme selam söylüyorum. Bizi hiç düşünmesinler, devletimizin imkanları milletimizin duası ile moral motivasyonumuz çok yüksek. Dualarını bizden hiç eksik etmesinler." mesajını verdi. 

19-10/12/02.jpg

Bir başka komando da ailesine kendisini yetiştirdikleri ve devlete hizmetleri için teşekkür ederek, "Biz buraya ölürsek şehit, kalırsak gazi anlayışıyla giriyoruz. Bütün milletimizden Allah razı olsun, annemden ve babamdan Allah razı olsun." ifadesini kullandı.

ANKARA/AA

 
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN