25.01.2020  12:48

KOSGEB çalışma saatleri | KOSGEB saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

KOSGEB çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. KOSGEB çalışma saatleri kapsamında KOBİ ve girişimcilere hizmet sunuyor. Ülkemizin en merak edilen kurumlarından olan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenleri derledik. İşte tüm bilgiler…

+
-

 

KOSGEB çalışma saatleri bu kurumda işlem yaptıracak vatandaşlar tarafından merak ediliyor. KOSGEB çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımıza ekonomik alanda birçok hizmet gerçekleştiriyor. Açılımı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı olan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte detaylar…

KOSGEB

KOSGEB’in açılımı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’dır. KOSGEB, 20 Nisan 1990 tarihinde kurulmuştur. KOSGEB’in kurulma amacı Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin etkinliğini artırmak ve sanayiyi ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmektir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

KOSGEB’in başlıca görevleri teknoparklar, enstitüler, danışmanlık merkezleri, teknoloji merkezleri kurmak, sanayinin gelişmesini desteklemek, işletmelerin yatırım, üretim, yönetim konularında gelişmelerini sağlamaktır. KOSGEB, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı bir kuruluştur.

20-01/25/kosgeb-endustri40-destekeleri.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

KOSGEB çalışma saatleri 08.00-17.00 saatleri arasındadır. 12.00-13.00 saatleri arasında öğle tatili verilmektedir. Hafta sonları KOSGEB hizmet vermemektedir. Ayrıca Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermemektedir. KOSGEB müşteri hizmetleri numarası 444 1 567’dir. Çağrı merkezine 08.00-19.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

 

DİĞER HABERLER
Büyükşehir statüsündeki 30 ilde 'korona' denetimleri
Kapıya ve korkuluklara dokunma
Tutuklular koğuşu ateşe verdi
Kayınpederini kafasından bıçakladı
Kavga edenlere sosyal mesafe cezası
Sokağa çıkma yasağı gelen gençlere mesaj
20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak?