Back To Top
Kurtulmuş'tan Libya paylaşımı: Huzur için çalışacağız

Kurtulmuş'tan Libya paylaşımı: Huzur için çalışacağız

 - Son Güncelleme: 12.01.2020 Pazar 14:24
Kurtulmuş\'tan Libya paylaşımı: Huzur için çalışacağız
- A +

Libya'daki ateşkese ilişkin paylaşım yapan AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş "Sahada ve masada güçlü, bölgenin esenlik yurdu Türkiye olarak, tüm bölgemizde barışın ve huzurun sağlanması, halkların birlik ve kardeşliğinin temini için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, sahada ve masada güçlü, bölgenin esenlik yurdu Türkiye'nin, tüm bölgesinde barış ve huzurun sağlanması için bütün gücüyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Kurtulmuş, Twitter'dan yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çabalarıyla Libya halkının geleceğini korumak amacıyla Libya'da taraflar arasında sağlanan ateşkesin hayırlı olmasını diledi.

Kurtulmuş "Sahada ve masada güçlü, bölgenin esenlik yurdu Türkiye olarak, tüm bölgemizde barışın ve huzurun sağlanması, halkların birlik ve kardeşliğinin temini için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

ANKARA/AA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN