Back To Top
MEB: Doğum yapan eşini bıçaklayan kişi öğretmen değil

MEB: Doğum yapan eşini bıçaklayan kişi öğretmen değil

 - Son Güncelleme: 25.08.2019 Pazar 13:13
MEB: Doğum yapan eşini bıçaklayan kişi öğretmen değil
- A +

MEB, Gaziantep'te doğumdan sonra hastane yatağında boşanma aşamasındaki eşini bıçaklayan şüphelinin, öğretmenlik mesleğiyle irtibatının bulunmadığını açıkladı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Gaziantep'te doğumdan sonra hastane yatağında boşanma aşamasındaki eşini bıçaklayan kişinin, öğretmenlik mesleğiyle irtibatının bulunmadığını açıkladı.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, bazı basın yayın organlarında Gaziantep'te yeni doğum yapan 3 çocuk annesi Güldane Y.'nin hastanede yatarken boşanma aşamasındaki matematik öğretmeni eşi Ahmet Y. tarafından dövülerek ve bıçaklanarak yaralandığına ilişkin haberlerin yer aldığı belirtildi.

İnceleme sonucunda saldırıyı gerçekleştiren Ahmet Y.'nin öğretmen olmadığı, fen-edebiyat fakültesi mezunu şüphelinin, Aralık 2013-Mayıs 2014 tarihlerinde ücretli öğretmen olarak görev yaptığı ancak bu tarihten sonra öğretmenlik mesleğiyle hiçbir irtibatının bulunmadığının tespit edildiğini duyurdu.

ANKARA/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN