Mecidiyeköy'de saç saça baş başa kavga: Trafik felç oldu

Mecidiyeköy'de saç saça baş başa kavga: Trafik felç oldu

Şişli'de iki arkadaş grubu arasında çıkan tartışma kısa sürede büyüyerek saç saça kavgaya dönüştü. Kavganın nedeni bilinmezken tartışan şahıslardan birinin diğerinin saçını çekerek yere yatırdığı anlar saniye saniye çevredekilerin cep telefonu kamerasına yansıdı. Kavga nedeniyle trafik bir süre durdu.

Mecidiyeköy Büyükdere Caddesi'nde iki arkadaş gruba arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle aralarında kadınların da olduğu grup üyeleri, yolda kavgaya tutuştu. Bir kadın, başka bir kadın tarafından saçından çekilerek yere düşürüldü.

Yanındaki kişi de kadına tekme attı. Araya girenlere rağmen saç saça kavga, araçların arasında devam etti. Kavga nedeniyle bir süre trafik durdu. Bu sırada çevrede bulunanlar kavgayı izlerken, bazıları da kavgayı ayırmaya çalıştı. Bir taraf, otomobile bindirilerek yoluna devam edince kavga sona erdi.

Kavgayı çevredekiler cep telefonu kameraları ile görüntüledi. Görüntülerde, grup üyelerinin kavga etmesi ve araya girenlerin kavgayı ayırmaya çalıştığı anlar yer alıyor.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN