Back To Top
Meral Akşener'den Kılıçdaroğlu'na saldırı açıklaması

Meral Akşener'den Kılıçdaroğlu'na saldırı açıklaması

 - Son Güncelleme: 21.04.2019 Pazar 17:25
Meral Akşener\'den Kılıçdaroğlu\'na saldırı açıklaması
- A +

CHP lideri Kılıçdaroğlu'na, şehit cenazesinde yapılan çirkin saldırı hakkında açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener "Bilinçli olarak kutuplaştarılan ülkemizde, siyasilerin milleti germekten acilen vazgeçmeleri gerekiyor. Hiçbir oy, hiçbir koltuk milletimizin birlik ve huzurundan daha kıymetli değil" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, şehit cenazesinde yapılan çirkin saldırı hakkında açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener "Hiçbir oy, hiçbir koltuk milletimizin birlik ve huzurundan daha kıymetli değil" dedi.

Kılıçdaroğlu ile bir fotoğrafını paylaşarak Twitter'dan paylaşım yapan Akşener "Sayın @kilicdarogluk'na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, kendisine acil şifalar diliyorum. Bilinçli olarak kutuplaştırılan ülkemizde, siyasilerin milleti germekten acilen vazgeçmeleri gerekiyor. Hiçbir oy, hiçbir koltuk milletimizin birlik ve huzurundan daha kıymetli değil" ifadelerini kullandı.

19-04/21/meral.jpg

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN