Back To Top
Mersin Üniversitesi'nden koronavirüs açıklaması: Sonuçları negatif çıktı

Mersin Üniversitesi'nden koronavirüs açıklaması: Sonuçları negatif çıktı

 - Son Güncelleme: 11.02.2020 Salı 12:12
Mersin Üniversitesi\'nden koronavirüs açıklaması: Sonuçları negatif çıktı
- A +

Mersin Üniversitesi, bir hastanın koronavirüs taşıdığı iddiaları ile ilgili açıklama yaptı: Genel durumu iyi olan hastamızın tetkik sonucu negatif çıkmış ve koronavirüs taşımadığı kesinlik kazanmıştır.

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü, Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören bir hastanın koronavirüs taşıdığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Üniversiteden yapılan açıklamada, yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran bir hastanın tedbir amaçlı özel odaya alındığı ve yapılan tetkiklerinde hastanın koronavirüsü taşımadığı kaydedildi. 

Açıklamada, şunlara yer verildi: "Yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine başvuran bir hastamız, tedbir amacıyla özel odaya alınmış, tetkik sonuçları Ankara'ya gönderilmiştir. Genel durumu iyi olan hastamızın tetkik sonucu negatif çıkmış ve koronavirüs taşımadığı kesinlik kazanmıştır."

MERSİN/AA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN