Back To Top
Meteoroloji 11 Ekim havalar nasıl olacak? 11 Ekim hava durumu

Meteoroloji 11 Ekim havalar nasıl olacak? 11 Ekim hava durumu

Meteoroloji 11 Ekim havalar nasıl olacak? 11 Ekim hava durumu
- A +

Meteoroloji 11 Ekim için paylaştığı hava tahminlerinde Marmara'nın parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Kocaeli ve İstanbul’un Karadeniz'e bakan kıyı kesimlerinin sağanak yağışlı geçeceğini paylaştı. İşte Son dakika hava durumu tahminleri…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce paylaşılan son değerlendirmelere göre; Türkiye’nin kuzey bölümlerinin parçalı ve çok bulutlu, İstanbul ve Kocaeli'nin Karadeniz'e bakan kıyı kesimleri ile Karadeniz kıyı kesimlerinin sağanak yağışlı, geçeceği kaydediliyor. İşte detaylar…

İSTANBUL İÇİN SAĞANAK UYARISI

Paylaşılan az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Marmara'nın güney ve doğusu ile Kuzey Ege ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis beklenirken, İstanbul için özellikle yüksek kesimlerde sağanağın etkili olacağı kaydedildi.

TÜM İLLERDEKİ HAV DURUMLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Marmara'nın ise parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde Kocaeli ve İstanbul ile Karadeniz'e bakan kıyı kesimlerinin sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. Sabah saatlerinde bölgenin doğu ve güneyinde yer yer sis ve pus bekleniyor.

19-10/11/tahmi.jpg

İstanbul için 5 günlük hava tahmini üstteki görselde yer alıyor...

5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

İstanbul'un 12 Ekim Cumartesi ve 13 Ekim Pazar günü güneşli, 14 ve 15 Ekim ise parçalı bulutlu geçeceği kaydedilirken, 16 Ekim'de ise yağmurlu ve güneşli geçmesi bekleniyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN