Back To Top
Meteoroloji'den uyarı: Hava sıcaklıkları 3 derece artacak

Meteoroloji'den uyarı: Hava sıcaklıkları 3 derece artacak

Meteoroloji\'den uyarı: Hava sıcaklıkları 3 derece artacak
- A +

Meteoroloji'nin son tahminlerine göre, Türkiye genelinde hava sıcaklığı yarın 1 ila 3 derece arasında artacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün tahminlerine göre, Türkiye'nin  kuzeydoğu kesimlerinin yarın parçalı, yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az  bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.

Hava sıcaklığı ülke genelinde 1 ila 3 derece artacak.

Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Doğu Akdeniz kıyılarıyla  Güneydoğu AnadoluBölgesi'nde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta  kuvvette esecek. 

Marmara, Ege, İç Anadolu, Batı Karadeniz ve Güney Doğu Anadolu  bölgelerinde havanın az bulutlu ve açık olması beklenirken, Orta ve Doğu  Karadeniz bölgesinin parçalı ve az bulutlu, doğusunun yer yer çok bulutlu olacağı  tahmin ediliyor.

Akdeniz Bölgesi'nde az bulutlu ve açık bir hava etkili olurken,  bölgenin doğusunun iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu olması bekleniyor.

Doğu Anadolu Bölgesi'nin kuzeydoğusunda ise havanın parçalı bulutlu,  diğer yerlerin az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor.

Denizlerde fırtına beklenmiyor.

İL İL ANLIK HAVA DURUMU

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN