Back To Top
MHP lideri Bahçeli: 20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar

MHP lideri Bahçeli: 20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar

 - Son Güncelleme: 16.10.2019 Çarşamba 13:00
MHP lideri Bahçeli: 20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar
- A +

Tedavi sürecinin tamamlanmasının ardından görevinin başına geçen MHP lideri Bahçeli, sosyal medyada sakalıyla ilgili yapılan yorumlara, "20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" sözleriyle karşılık verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tedavisinin ardından geldiği Genel Merkez’de 3 saat kalarak çalışmalarını sürdürdü.

Bahçeli başkanlık divanı üyeleri, milletvekilleri ve yakın ekibiyle sohbet etti. Bahçeli’nin kurmayları, sağlığının ve neşesinin yerinde olduğunu vurguladı.

Habertürk'ün haberine göre, Bahçeli, Bayburt ve Erzincan gezisi sırasında şifayı kaptığını söyledi. Soğuk algınlığı geçiren Bahçeli, tedavi gördüğü süreçte sağlığı hakkında sosyal medyada yazılanları yakından takip ettiğini gösteren espriler de yaptı.

19-10/16/20191015_2_38755366_48500962.jpg

‘SAKALDA HİKMET VARMIŞ, BEN DE BIRAKTIM’

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen milletvekilleriyle poz veren Bahçeli, sakal bırakmasıyla ilgili, “20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar” dedi.

19-10/16/23807e44-f17e-450f-9dd1-4a6c9a84c802.jpg
MHP Genel Merkezi, Bahçeli'nin yeni fotoğrafını paylaştı. 

Bahçeli, Başkanlık Divanı’ndaki tek sakallı yönetici olan Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ile fotoğraf çektirirken de, “Sakalda hikmet varmış, ben de bıraktım” diye espri yaptı.

NE OLMUŞTU?

Geçirdiği üst solunum yolu rahatsızlığından sonra bir süre dinlenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 21 gün aranın ardından MHP Genel Merkezi’ne gelmiş, her zaman kısa saçlı ve sakalsız olarak basının karşısına çıkan MHP liderinin sakallı görüntüsü dikkat çekmişti.

 


 
 
 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN