Back To Top
MHP'de 2 günlük 'büyük zirve' | Tüm kadrolar Ankara'da buluştu

MHP'de 2 günlük 'büyük zirve' | Tüm kadrolar Ankara'da buluştu

 - Son Güncelleme: 11.01.2020 Cumartesi 15:00
MHP\'de 2 günlük \'büyük zirve\' | Tüm kadrolar Ankara\'da buluştu
- A +

MHP'de 'Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı' başladı. Bahçeli başkanlığında ilk oturumu gerçekleştirilen toplantıda, İran-ABD gerilimi, Libya, Irak ve Doğu Akdeniz konuları ele alınacak.

İç ve dış politikadaki gelişmelerin ele alınacağı 'MHP Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı' başladı. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımıyla Meyra Otel'de ilk oturumu gerçekleştirilen toplantıda, akademisyenler dış politika ve ekonomi ye ilişkin sunumlar yapacak.

20-01/11/ana-manset-2-1578743831.jpg

BAHÇELİ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

İran-ABD gerilimi ile Libya, Irak ve Doğu Akdeniz'deki gelişmelerin ele alınacağı toplantıda ayrıca Genel Başkan Yardımcıları İsmail Faruk Aksu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Meclis çalışmaları; Emin Haluk Ayhan, ekonomi; Mustafa Kalaycı ise Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin uyum yasalarına ilişkin bilgilendirmede bulunacak.

20-01/11/ana-manset-2-1578743855.jpg

İki gün sürecek değerlendirme toplantısında yarın, teşkilat çalışmaları ile ilgili yapılacak sunumun ardından Bahçeli, basın toplantısı düzenleyecek.

ANKARA/AA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN