Back To Top
Motosikletli magandadan sevgilisiyle tek teker terörü

Motosikletli magandadan sevgilisiyle tek teker terörü

 - Son Güncelleme: 17.04.2019 Çarşamba 09:32
Motosikletli magandadan sevgilisiyle tek teker terörü
- A +

Motosikletli bir maganda, TEM Otoyolu ve E-5 Kara yolu başta olmak üzere kentin işlek birçok noktasında, sevgilisini arkasına alarak akan trafikte tek tekerlek üzerinde metrelerce gitti. Trafiği defalarca tehlikeye düşürerek adeta terör estiren motosikletli o anları kaydedip bir de sosyal medyadan yayınladı.

İstanbul’un çeşitli noktalarında trafikte motosikletle tek tekerlek üstünde giden magandalara bir yenisi daha eklendi.

TEM Otoyolu Gaziosmanpaşa mevkiinde motosikletli bir maganda, arkadaşlarıyla yolculuk yapmak için yola çıktı. Maganda otoyol üzerinde akan trafikteki araçların arasında tek tekerlek üzerinde metrelerce gitti. Hem kendi hem de sürücülerin canını tehlikeye atan motosikletli, şov uğruna akrobatik hareketler yaptı. 

19-04/17/6a1f3157-0b64-4c94-8f69-eac66e5c5837.jpg

SEVGİLİSİNİ ARKASINA ALIP TERÖR ESTİRDİ 

E-5 Kara yolu Haliç Köprüsü üzerindeki bir başka görüntüde ise maganda, trafiği tehlikeye düşürdüğü yetmiyormuş gibi arkasına aldığı sevgilisiyle araçların arasından tek tekerlek üzerinde geçti. Bir an olsun sürücüleri umursamayan maganda, otoyol ve kara yolunun yanı sıra Beşiktaş Çırağan Caddesi ve Bomonti-Dolmabahçe Tüneli’nde de tehlikeli sürüşüne devam etti. O anları kaydettiren ve kaydeden maganda marifetmiş gibi bir de sosyal medyada yayınladı. 

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, motosikletli magandayı yakalamak için çalışma başlattı. 

İSTANBUL/İHA

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN