Back To Top
MSB'den Barış Pınarı ile ilgili yeni açıklama: Belirlenen hedefler ele geçirildi

MSB'den Barış Pınarı ile ilgili yeni açıklama: Belirlenen hedefler ele geçirildi

 - Son Güncelleme: 10.10.2019 Perşembe 12:05
MSB\'den Barış Pınarı ile ilgili yeni açıklama: Belirlenen hedefler ele geçirildi
- A +

Kuzey Suriye'deki terör yuvalarını temizlemek için başlatılan Barış Pınarı Harekatı ile ilgili MSB'den yeni bir açıklama daha yapıldı: Barış Pınarı Harekatı gece boyunca havadan ve karadan başarıyla sürdürüldü. Belirlenen hedefler ele geçirildi. Harekat planlandığı şekilde başarıyla devam ediyor.

Kuzey Suriye'deki terör yuvalarını temizlemek için başlatılan Barış Pınarı Harekatı ile ilgili Milli Savunma Bakanlığı'ndan (MSB) yeni bir açıklama daha yapıldı: Barış Pınarı Harekatı gece boyunca havadan ve karadan başarıyla sürdürüldü. Belirlenen hedefler ele geçirildi. Harekat planlandığı şekilde başarıyla devam ediyor.

19-10/10/sssss.jpg

MSB'nin Twitter hesabından Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklamada bulunuldu.

Harekatın planlandığı şekilde başarıyla devam ettiği belirtilen açıklamada, "Barış Pınarı Harekatı, gece boyunca havadan ve karadan başarıyla sürdürüldü. Belirlenen hedefler ele geçirildi." ifadesi kullanıldı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN