Back To Top
Muharrem İnce'den Abdullah Gül çıkışı: Seçeneğimiz olamaz

Muharrem İnce'den Abdullah Gül çıkışı: Seçeneğimiz olamaz

Muharrem İnce\'den Abdullah Gül çıkışı: Seçeneğimiz olamaz
- A +

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün çatı adaylığı tartışılırken, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'den itiraz geldi. İnce "Gül seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır" ifadesini kullandı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün çatı adaylığı tartışılırken, CHP'de Cumhurbaşkanlığı adaylığı için tartışılan isimlerden biri olan Yalova Milletvekili Muharrem İnce'den itiraz geldi.

İnce, Twitter'dan şu değerlendirmelerde bulundu:

''Türkiye’nin huzuru, güvenliği, milletimizin ve çocuklarımızın geleceği için Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak istiyoruz. Ancak atadığı bürokrat ve rektörler FETÖ'cü çıkan, görevdeyken hiçbir kanunu veto edememiş, görevden ayrılınca yanlışa yanlış diyememiş Tayyip Erdoğan’ın suç ortağı ve kardeşi Abdullah Gül bizim Tayyip Erdoğan’dan kurtulma tercihimiz, seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır. Benim bu sürece ilişkin tek açıklamam budur, başka haber ve yorumları dikkate almayınız.''

 

18-04/25/ince.png

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN