Back To Top
Ölümden kıl payı kurtuluş kamerada

Ölümden kıl payı kurtuluş kamerada

 - Son Güncelleme: 13.06.2018 Çarşamba 12:01
Yükleniyor...
- A +

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde motosikletli kadın sürücü, önünde seyreden otobüsü aniden durması sonucu motosikletiyle yere savruldu. Sürücünün karşı istikametten gelen otobüsün altında kalmaktan kıl payı kurtulduğu o anlar ise kameralara yansıdı.

Üsküdar Kuzguncuk’ta meydana gelen olayda, motosikletli kadın sürücü cadde üzerinde normal hızda seyrettiği esnada önündeki yolcu otobüsü bir anda yavaşladı. Otobüsün yavaşladığını geç fark eden kadın sürücü, hakimiyetini kaybetti.

Kontrolden çıkan motosiklet yere savrulurken, üzerindeki sürücü ise karşı istikametten gelen otobüsün önüne düştü. Motosikletinin düştüğün gören otobüs şoförü ise frene basarak son anda durdu.

KIL PAYI KURTULDU

Sürücünün ölümden kıl payı kurtulduğu o anlar kask kamerasına yansıdı. Görüntülerde motosikletli otobüsün durmasıyla frene basıyor.

Yere düşen kadın sürücü karşı şeride savruluyor. Bu sırada karşı yönden gelen otobüs sürücüsü son anda frene basınca kadın sürücü ölümden kurtuluyor.

İSTANBUL/İHA

Yükleniyor...

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN