Back To Top
Rüyada altın görmek ne anlama geliyor?

Rüyada altın görmek ne anlama geliyor?

Rüyada altın görmek ne anlama geliyor?
- A +

Rüyada altın görmek genellikle iyi olaylar olarak düşünülse de rüyanın şekline göre farklı anlamlara bürünebiliyor. Rüyada altın görmek sevinç ve mutluluk olarak ifade edilse de bazı yorumcular gam ve kedere de yoruyor. Tüm bilmeniz gerekenler karar.com'da…

Rüyada altın görmek rüya tabirlerinde en çok aranan konulardan biri. Rüyada altın görmek birçok yorumcu tarafından farklı şekillerde yorumlanabiliyor. Bazı yorumcular sıkıntıların aşılmasına işaret ederken bazıları da üzüntü yaşamak olarak yorumluyor. İşte tüm bilgiler…

RÜYADA ALTIN GÖRMEK

Rüyasında bir tane altın bulduğunu gören kişiye bir mal emanet edilir. Eğer görülen altın birden çok ise rüya sahibi için iyi olaylara işarettir. Rüyada görülen altın sahte ise, evliler için boşanmaya bekarlar için ise bir kayba işaret eder. Rüyada altın saklamak da rüya sahibini bir sırra ortak etmek anlamına geliyor.

19-10/31/altinpnggg.png

ZİYNET EŞYASI GÖRMEK

Rüyada altın bilezik, küpe gibi ziynet eşyası görmek rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı anlamlarda yorumlanabiliyor. Altın bilezik takan bir kadın mirasa ortak olacağı anlamına geliyor. Rüyada altın gerdanlık gören kadının evleneceğine yoruluyor. Rüya sahibi eğer erkek ise eşiyle ilgili sorunlar yaşayacağı anlamına geliyor. Rüyada görülen altın taç üst mertebeye yoruluyor. Rüyada altın bozdurmak iyi bir şeyin elden gideceğini ifade ediyor.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

ALTIN PARA

Rüyada altın para görmek dedikodu olarak yorumlanırken ölü birinden altın para almak sıkıntılardan kurtulmaya yoruluyor. Öte yandan ölü bir kişiden gelen altın geri çevrilirse rüya sahibinin bir kişi tarafından canının sıkılacağı bir durum yaşayacağına işaret ediyor. Rüyada altın külçesi görmek de bir malın elden çıkarılması anlamına geliyor.

ALTIN KAYBOLMASI

Rüyada altın kaybetmek, rüyayı gören kişinin annesinden dolayı bir üzüntü yaşaması anlamına geliyor. Bazı yorumcular ise altın kaybetmeyi dini vazifeleri yerine getirmemek olarak yorumluyor.

ALTIN MADENİ

Rüyada altın madeni görmek rüyayı gören kişinin yaşına göre farklı yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi yaşlı ise hareketlerine dikkat etmesi gerektiği belirtiliyor. Eğer rüyayı gören kişi genç ise hayırlı bir iş olarak yoruluyor.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN