Şişli'de cam siliciler ve kafe çalışanları arasında bıçaklı kavga

Mecidiyeköy'de cam siliciler ve bir kafenin çalışanları arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Bıçak ve sopalarla kafeyi basan cam siliciler terör estirdi. Yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu kavga kameralara böyle yansıdı.

Şişli Mecidiyeköy'de araçların camlarını silerek para kazanmaya çalışan 3 kişi ile kafe çalışanları arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından cam siliciler kafeyi bıçak ve sopalarla basarak iş yeri sahibini ölümle tehdit ettiler.

KAVGA TRAFİĞE TAŞINDI

Kafe çalışanlarıyla cam siliciler arasında yaşanan itişme ve kakışma sonrasında, taraflar birbirine girdi. Yumruk ve tekmelerin uçuştuğu kavga, trafik yoğunluğunun yaşandığı yola taşındı. Araçların arasına düşen şahıslardan bir tanesi yerde tekmelere maruz kalırken, vatandaşlar ayırmak için uğraştı. Kavgayı gören trafik polisleri şahısları ayırmak için uzun süre uğraştı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Polis ekiplerine zorluk çıkartan şahıslar güçlükle ayrılırken, yerde yatan bir şahsı da polis ekipleri kaldırarak yol kenarına getirdi. Kavgaya karışan şahıslar olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü. Kavga nedeniyle aksayan trafiğin normal akışı ise polislerin yaptığı çalışmalarla tekrar normal döndü.

Cam siliciler ve kafe çalışanları arasında çıkan tartışma bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.