13.02.2020  13:15

Son dakika! CNN Türk ambargosunu delen CHP'lilere ihraç istemi

Son dakika haberi... CHP'li Ümit Kocasakal ile Mehmet Sevigen'in CNN Türk yayınına katıldıkları gerekçesiyle kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildikleri belirtildi.

+
-

CHP, boykot kararına rağmen CNN Türk'te programa katılan Ümit Kocasakal ile Mehmet Sevigen'i kesin ihraç talebiyle disipline sevk etti.

NE OLMUŞTU?

CHP, 6 Şubat'ta CNN Türk'ü boykot kararı aldığını açıklamış, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan "Hiçbir partilimiz CNN Türk kanalına çıkmayacak, tuzaklarını boşa çıkartacaktır. Bu kanalın zararlarından korunmak için yurttaşlarımıza bu kanalı izlememelerini tavsiye ediyoruz" demişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da kararın, Demirören Grubu yönetimindeki CNN Türk'te sürekli ve kasıtlı olarak parti aleyhine yayın yapılması nedeniyle alındığını açıklamıştı.

GÜNÜN VİDEOSU

İsrail cenazeye bile zulmetti

İsrail askerlerinin, abluka altındaki Gazze Şeridi''nde şehit ettikleri Filistinlinin naaşına yaptıkları zulüm kameralara yansıdı. Görüntülerde, buldozer kullanan İsrail askeri, Filistinli şehidin naaşını almaya çalışırken cesedi parçalayıp ardından sürüklüyor

DİĞER HABERLER
Korkulan olmadı
Alev Alatlı'yı ziyaret etti
İdlib şehidine veda
Tüm araç ve eşya girişleri de durduruldu
3 kız günlerdir kayıp
"Fesatçılara fırsat vermeyeceğiz"
Berna Laçin'in oyunu iptal edildi