Back To Top
Son dakika! Türkiye'den İdlib teklifi: Birlikte çalışalım

Son dakika! Türkiye'den İdlib teklifi: Birlikte çalışalım

 - Son Güncelleme: 11.09.2018 Salı 17:07
Son dakika! Türkiye\'den İdlib teklifi: Birlikte çalışalım
- A +

Romanya'da düzenlenen Türkiye-Romanya-Polonya Dışişleri Bakanları toplantısında açıklamalarda bulunan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İdlib ile ilgili, Teklifimiz açık. İdlib'deki Saldırılar dursun. Terör gruplarının mevcudiyetini bitirmek için birlikte çalışalım." dedi.

Türkiye-Romanya-Polonya Dışişleri Bakanları Toplantısı heyetler arası düzenlenen iki oturum ve çalışma yemeğinin ardından sona erdi.

Romanya'da düzenlenen Türkiye-Romanya-Polonya Dışişleri Bakanları toplantısında, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Romanya Dışişleri Bakanı Teodor Melescanu ve Polonya Dışişleri Bakanı Jacek Czaputowicz yer aldı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Romanya-Polonya Dışişleri Bakanları Toplantısı'nın ardından mevkidaşlarıyla ortak basın toplantısı düzenledi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, gazetecilerin İdlib konusundaki sorularına, "Teklifimiz açık. (İdlib'deki) Saldırılar dursun. Terör gruplarının mevcudiyetini bitirmek için birlikte çalışalım." dedi.

ANKARA/AA

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN