Back To Top
Şule Çet'in son görüntüleri ortaya çıktı

Şule Çet'in son görüntüleri ortaya çıktı

 - Son Güncelleme: 09.02.2019 Cumartesi 13:44
Şule Çet\'in son görüntüleri ortaya çıktı
- A +

Ankara’da üniversite öğrencisi Şule Çet'in, plazanın 20’nci katında cinsel saldırıya maruz kaldıktan sonra aşağı atıldığı öne sürülen davayla ilgili ilgili tutuklu yargılanan iki sanığın olay gecesi cep telefonuyla çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Gazi Üniversitesi öğrencisi Şule Çet, 28 Mayıs günü saat 03.50’de Ankara'daki bir plazanın 20. katından düşerek hayatını kaybetmişti.

Yükleniyor...

Tecavüz edilip 20. kattan atıldığı öne sürülen Çet’in ölümüyle ilgili tutuklu yargılanan Çağatay Aksu ve Berk Akand'ın olay gecesi cep telefonuyla çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

NE OLMUŞTU?

Ankara’da bir plazanın 20. katında önce tecavüz edilip, ardından aşağı atılarak öldürüldüğü öne sürülen üniversite öğrencisi Şule Çet davasında müşteki avukatlarının Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı Adli Tıp Anabilim Dalı Başkanlığı’nda görevli Adli Tıp Uzmanları Prof. Dr. Hakan Kar ve Prof. Dr. Halis Dokgöz’den aldıkları “bilimsel uzman mütalaası”nı mahkemeye sunuldu.

Bilimsel mütaalada, Şule Çet’in boynundaki kırığın düşmeden daha çok boynuna “bası” yapılarak oluşmuş olabileceği, otopsi sırasında elde edilen bulguların Çet’in ağır cinsel istismara uğradığını gösterdiği belirtildi. Mütaalada, olay yerinde polisin eksik delil topladığı tespiti de yapıldı. 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN